^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


>

Zobacz Video

Polecamy

Organizujesz imprezę firmową? Szukasz ciekawej, widowiskowej i niespotykanej atrakcji, którą zaskoczyłbyś wszystkich gości? Chcesz aby wszyscy długo wspominali imprezę którą zorganizujesz? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Show on Ice oferuje innowacyjne, wyjątkowe i zaskakujące występy łyżwiarskie. Zaproś nas do siebie, a my przyjedziemy z własnym, syntetycznym lodowiskiem. Dzięki nam, zaskoczysz swoich gości!

Na plaży, w hotelu, w restauracji, na dachu, na basenie, w ogrodzie, gdzie tylko chcesz! To idealny pomysł na imprezy integracyjne, promocje produktów, wprowadzanie nowych marek, pokazy mody, urodziny, przyjęcia i wiele innych okazji.

Lodowisko syntetyczne składa się z paneli, które potrzebują jedynie płaskiego podłoża i małej przestrzeni. Lodowiska syntetyczne na których występujemy mają od 10m2 do nawet 100m2. Jest to powierzchnia, na której wykonujemy podnoszenia, piruety oraz układy łyżwiarskie z elementami akrobatyki. Lodowisko można rozłożyć w godzinę na każdej powierzchni oraz w prawie każdym miejscu i o każdej porze roku. Praktycznie nic nas nie ogranicza. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz zaskoczenie gości!

Copyright © 2021 Show On ICE Rights Reserved.